شرکت طراحی سایت

درباره ما

تیم طراحی و میزبانی وب راستین وب فعالیت خود را از سال ۸۹ شروع کرده و در این مدت تجربه و کارنامه درخشانی کسب نموده است.
عمده فعالیت این تیم در زمینه طراحی صفحات وب و میزبانی وب سایت ها می باشد.این تیم در زمینه تجارت الکترونیک می تواند شما را تا رسیدن به اهداف والا همراهی نماید.
خدمات تیم طراحی سایت راستین وب ، با توجه به نیازهای مشتری ،نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت صورت می پذیرد.
تیم طراحی سایت راستین وب از افراد متخصص و مجرب با سابقه کاری درخشان متشکل می باشد و با تسلط بر آخرین تکنولوژی های روز طراحی وب و بهینه سازی سایت سعی کرده و خواهیم کرد همیشه در کار خود بهترین باشیم و رضایت مشتریان را جلب کنیم. ما با ارائه راهکارهای مفید به مشتریان ، کسب کار آنها را کاملا متحول کرده و در فضایی کاملا متفاوت و با شیوه های نوین تبلیغات اینترنتی و بازاریابی رونق کسب کار و تجارت شما را تضمین خواهیم کرد.
شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط یک تیم طراح سایت طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط ۳ ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.


تیم ما


امیررضا عزیزی (مدیریت)

امیررضا عزیزی (مدیریت)

#

توضیحات

محمد طالبی آذر (طراح)

محمد طالبی آذر (طراح)

#

توضیحات

امیر علی مولایی (برنامه نویس)

امیر علی مولایی (برنامه نویس)

#

توضیحات

سید سجاد حسنی (کارشناس)

سید سجاد حسنی (کارشناس)

#

توضیحات