قوانین و مقررات

 1. پس از تایید مشتری و بارگذاری وب سایت بر روی دامنه اصلی , مشتری یک عدد سی دی آموزشی به همراه نام کاربری و رمز عبور جهت مدیریت محتوای وب سایت دریافت و سپس نامه تحویل پروژه را امضا خواهد کرد. لازم به ذکر است که در صورت بروز مشکل مشتری می تواند مشکل خود را از طریق ایمیل به بخش پشتیبانی اعلام نماید.
 2. راستین وب جهت حفظ حقوق مصرف کننده و نمایش تمامی درخواست های مشتری و پاسخ های تیم فنی , کلیه مکاتبات را در سیستم پشتیبانی راستین وب به آدرس info@rastinweb.com نگهداری می کند و از آن طریق پاسخگو می باشد.
 3. مسئولیت قانونی و صحت محتوای تولید شده بر عهده مشتری می باشد و راستین وب هیچگونه تعهد , نظارت و مسئولیتی بر محتوای پکیج های فروخته شده به مشتریان خود ندارد.
 4. وب سایت های راستین وب همراه با بسته ورود محتوای برنزی انجام می شوند و در صورت نیاز مشتری می تواند بسته های دیگری از ورود محتوا را خریداری نماید و یا در صورت تمایل از طریق سی دی آموزشی اقدام به انجام آن نماید.
 5. محتوای ارسالی از سمت مشتری تنها در قالب مورد تایید بخش فنی راستین وب پذیرفته خواهد شد. ( محتوا به صورت یکجا و در یک مرتبه و متن آن در فرمت فایل word پذیرفته می شود. )
 6. مشتری موظف است محتوای وب سایت خود را ( در قالب مورد تایید بخش فنی ) در تاریخ مورد تایید خود به بخش فنی راستین وب تحویل دهد و راستین وب نیز موظف است پس از دریافت محتوای کامل از مشتری, وب سایت را طی ۱۰ روز کاری پس از آن تحویل دهد.
 7. کلیه پکیج های راستین وب جهت جلوگیری از تکثیر غیر مجاز قالب ها و رعایت قانون کپی رایت و همچنین پشتیبانی مستمر , بر روی سرورهای راستین وب بارگذاری شده و مشتری امکان جابه جایی این وب سایت ها را نخواهد داشت.
 8. مدیریت کامل فضای میزبانی وب سایت های راستین وب به عهده راستین وب می باشد و مشتری می تواند ایمیل های خود را به طور کامل مدیریت نماید.
 9. قالب های راستین وب به هیچ عنوان امکان تغییر بر روی ساختار را نداشته و تغییرات فقط بر روی مطالب و تصاویر وب سایت امکان پذیر می باشد. ( وب سایت از لحاظ چهارچوب و امکانات ثابت می باشد )
 10. لینک سایت راستین وب به عنوان طراح و پشتیبان سایت به صورت دائم در پایین سایت های تولیدی قرار خواهد گرفت.
 11. در صورت ارتقاء به پکیج بالاتر , هزینه پکیج قبلی از هزینه پکیج انتخابی جهت ارتقاء کسر خواهد شد. لازم به ذکر است هزینه های مربوط به دامنه های اضافه , افزونه ها و بسته ورود محتوا شامل این شرایط نمی باشد.
 12. کلیه پکیج های راستین وب هر سال تمدید می گردند. ( هزینه تمدید سالیانه در وب سایت راستین وب بر اساس قیمت سال جاری ذکر شده است. )
 13. در پکیج های راستین وب امکان جابه جایی به پکیج پایین تر وجود نخواهد داشت.
 14. پس از انتخاب قالب گرافیکی توسط مشتری و اعلام آن به راستین وب , تعویض قالب تنها با پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ پکیج انتخاب شده امکانپذیر می‌باشد.
 15. پس از انتخاب دامنه توسط مشتری و اعلام آن به راستین وب در صورت تمایل به تعویض دامنه , این امر فقط با پرداخت هزینه مجدد خرید دامنه امکانپذیر می‌باشد.
 16. در صورت عدم پرداخت به موقع تمدید سالیانه و یا عدم اطلاع رسانی پرداخت انجام شده , وب سایت مورد نظر برای یک هفته غیرفعال و پس از آن حذف خواهد شد و در صورت تمایل به فعال نمودن مجدد پشتیبانی وب سایت پس از زمان مذکور هزینه راه اندازی مجدد به طور کامل دریافت خواهد شد. ( در صورت راه اندازی مجدد , مدت زمان غیرفعال بودن سایت جزء مدت این قرارداد محاسبه خواهد شد )
 17. در صورت استفاده از لینک های غیرمجاز ( لینک به شبکه های اجتماعی و وب سایت های فیلتر شده ) عواقب آن به عهده مشتری خواهد بود.
 18. ظرفیت هاست مرتبط به پکیج خریداری شده به هیچ وجه قابل افزایش نیست و افزایش فضای هاست تنها از طریق ارتقاء پکیج امکانپذیر می‌باشد.
 19. مشتری ۲۴ ساعت پس از عقد قرارداد می تواند از خرید خود انصراف دهد. در صورت انصراف مشتری در این زمان مبلغ با کسر ۳۰ درصد وجه عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است پس از گذشت ۲۴ ساعت از عقد قرارداد , امکان انصراف از خرید وجود نداشته و در صورت انصراف , هیچ وجهی عودت داده نخواهد شد.